«Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Сұрған ауылының негізгі орта мектебі»   КММ
КГУ «Основная средняя школа села Сурган  отдела образования по Есильскому району  управления образования Акмолинской области»

«    Сәуір 2024    »
ДсCcБрСрЖмСбЖк

Смотреть все>>>

Құрметті сайт қонақтары! Құрметті ата-аналар, оқушылар, түлектер! Біз Сіздерді "Сурган  негізгі орта мектебі" ресми сайтында қарсы алуға қуаныштымыз.

Сіздерді сайтта орналастырылған ақпаратпен танысуға шақырамыз және ұсынылған материалдар сізді қызықтырады деп үміттенеміз. Сондай-ақ сайт сіздер үшін біздің мектептің оқиғаларынан хабардар болуға көмектесетін мәліметтердің пайдалы көзі болады деп үміттенеміз.

Дорогие посетители сайта!  Уважаемые родители, ученики, выпускники! Мы рады приветствовать Вас на официальном сайте "Сурганская основная средняя школа".

Приглашаем Вас познакомиться с размещенной на сайте информацией и надеемся, что предоставленные материалы Вас заинтересуют. Надеемся также, что сайт станет для Вас полезным источником сведений, который поможет быть в курсе событий нашей школы.

Құрметпен мектеп директоры Ильгундинов Таспулат Мұқашұлы

С уважением директор школы Ильгундинов Таспулат Мукашевич

egov.kz - мемлекеттік қызметтер және ақпарат онлайн

«Ақмола – адалдық алаңы»